На українсько-румунському кордоні завершено навчання «Ріверайн-2021»

За легендою навчань, противник захопив важливий інфраструктурний об’єкт на одному з берегів Дунаю. Для його деблокування командування навчання спланувало та провело висадку тактичного десанту.

На початковому етапі підрозділ морської піхоти прибув на вертольоті Мі-8 у визначений район. Після десантування посадковим способом морпіхи виявили і знищили сили противника, закріпились на ділянці узбережжя та утримували його до підходу основних сил. Тим часом інший підрозділ висадився на необладнану ділянку берега з десантного катера «Сватове». Об’єднавшись, морські піхотинці звільнили захоплений ворогом об’єкт та надали змогу відновити його роботу.

Цього ж дня учасники навчання «Ріверайн-2021» відпрацювали проводку кораблів за тралами по замінованій ділянці русла ріки, тактичне маневрування, доглядову операцію, а також пошук та рятування людини, що впала за борт.

Спільні дії українських та румунських військовослужбовців продемонстрували високу взаємосумісність сил оборони двох країн та спроможність якісно виконувати завдання з дотримання необхідного рівня безпеки в регіоні.