На Київщині знайдено уламки російської ракети, яку вночі збила українська ППО (Відео, Фото)

Цієї ночі росіяни вкотре атакували низку українських міст ракетами. Найбільших руйнувань зазнало Дніпро, де внаслідок ракетної атаки ворога вночі було пошкоджено промислові споруди, автозаправну станцію та кілька приватних будинків.

А трохи більше години тому, росіяни завдали повторного ракетного удару по Дніпру, поціливши у міську неврологічну лікарню. Наразі відомо, що 1 людина загинула та 15 поранено, двоє з потерпілих діти. На місці продовжують працювати рятувальники та поліція. Медіа публікують перші відео з місця події.

Крім Дніпра, кілька російських ракет також атакували Київ та Київську область. Зокрема, близько 4 ранку одну з російських ракет сили ППО ЗСУ збили над Києвом в районі Сирця. Іншу ракету було збито на Київщині. Її залишки були знайдені поблизу села Петрушки, Бучанського району:

Як повідомили «Військовому Кур’єру» експерти у сфері протиповітряної оборони, ці фрагменти належать російській ракеті Х-55. Саме цей екземпляр ракети виготовлений ще в радянські часи – у 1990-му році.

Всього за даними командування Повітряних Сил ЗСУ цієї ночі було знищено 10 крилатих ракет Х-55 та Х-101, які цієї ночі росіяни випустили по Україні.

Детальніше про радянську/російську ракету Х-55 ви можете прочитати на нашому сайті.