На Херсонщині ЗСУ втопили річковий патруль окупантів (Відео)  

Бійці Збройних сил України продовжують нищити росіян, які окупували лівий берег Херсонщини. Цього разу їм вдалося знищити групу військових рф, яка патрулювала Дніпро.

Кадри спільної роботи воїнів 126 бригади ТРО та КОРД Нацполіції у мережу виклали самі військові. OSINT-аналітики з’ясували, що окупантів підірвали посередині Дніпра на південь від села Велетенське, яке перебуває під контролем ЗСУ.

Очевидно, що українські військові, які закріпились  на правому березі Херсонщини тримають під вогневим контролем значну частину лівого берега Дніпра. 

Раніше стало відомо, що ЗСУ вже нищать окупантів на мосту через річку Конка. Це є черговим доказом вогневого контролю ЗСУ над лівобережною Херсонщиною. 

Слід нагадати, що українські військові вибили росіян з частини окупованої ними лівобережної Херсонщини — ЗСУ вдалося звільнити селище Дачі, що на протилежному боці від Херсона та взяти під контроль Антонівський міст.

До слова, сьогодні з’явилась інформація про те, що українські військові здійснили рейд на лівий берег Херсонщини на околиці села Козачі Лагері. Так звані російські воєнкори вже заговорили села у соцмережах. 

Водночас у Генштабі не підтверджують інформацію щодо форсування Збройними силами України Дніпра та рейдів на лівий берег Херсонщини. 

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.