На Херсонщині українська артилерія розбила колону окупантів (Відео)

У районі тимчасово окупованої Каховки на Херсонщині українські артилеристи знищили логістичну колону окупантів.

Завдяки гарній співпраці аеророзвідників та артилеристів, вдалося влучними пострілами зупинити машини 205-ї окремої мотострілецької бригади.

205-а окрема мотострілецька козача бригада – тактичне поєднання Сухопутних військ рф. Формування входить до складу 49-ї загальновійськової армії Південного військового округу. Дислокується бригада у місті Будьонівськ Ставропольського краю – в/ч 74814.

Раніше з’являлися відео, де солдати цієї бригади скаржилися, що їхнє командування відправляє їх на завдання без належного забезпечення і підтримки. Тому втрати у них були дуже великими.

Нагадаємо, окупанти зазнали значних втрат на островах у дельті Дніпра на Херсонщині. Про це повідомляв Інститут вивчення війни (ISW).

Втрати підтверджені скаргами військовослужбовців 205-ї окремої мотострілецької бригади 49-ї загальновійськової армії рф. Російські командири проігнорували ці звернення.

Повідомлення про втрати викликали обурення серед російських військових. Та евакуювати особовий склад з островів командири не збираються.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.