На День Незалежності України заплановано три одночасні паради

На День Незалежності України відбудуться три одночасні урочисти заходи з проходженням військ, техніки та бойових кораблів, а також артилерійський салют з острова Труханова. Про це 2 серпня 2021 року на презентації концепції святкування повідомив полковник Руслан Сергієнко, представник Центрального управління безпеки військової служби ЗСУ.

Урочисті військоі заходи супроводжуватимуться показом нових зразків озброєння. До участі в заходах, за словами Руслана Сергієнка, залучено “більше 5 тис. особового складу, 100 літальних апаратів, 400 одиниць озброєння та техніки”.

По-перше, відбудеться парад у Києві, на вулиці Хрещатик і Майдані Незалежності, що складатиметься з маршу пішої колони, прольоту повітряної колони, проїзду механізованої колони. Парад супроводжуватиметься артилерійським салют з острова Труханів.

По-друге, одночасно відбудеться прохід бойових кораблів, проліт авіації і показ озброєння у м. Одеса.
По-третє, на р. Дніпро відбудеться прохід кораблів і проліт авіації, повітряний та морський показ озброєння.

Парад уперше розпочнеться з пронесення державного прапора України представниками Сил безпеки та оборони України та країн-партнерів. До проходу механізованої колони буде долучена військова техніка країн-партнерів. У місті Одеса до морського параду також будуть долучені кораблі країн-партнерів.

В Одесі та на Дніпрі відбудуться також показові дії з залученням кораблів і техніки – вогневе ураження умовних цілей, артилерійський бій та висадка десанту. Завершуватимуть морські паради проходи цивільних яхт і катерів.

(фото 5 канал)