Hyundai Rotem хоче постачати Україні сучасні БМП N-WAV (Фото)

Збройні Сили України можуть стати користувачами перспективної колісної бойової машини піхоти N-WAV 8х8. Про це стало відомо з матеріалів презентації південнокорейської оборонної компанії Hyundai Rotem.

Завод з виробництва БМП N-WAV планують розгорнути на території Польщі. Підприємство буде постачати бронетехніку країнам Східної Європи. Україну розглядають як перспективного користувача.

Болгарія, Словенія та Угорщина планують замінити радянську бронетехніку на сучасну. А Польща потребує щонайменше 1500 машин для оснащення нових дивізій. Україна вже потребує сучасної зброї і попит не зменшиться після війни.

N-WAV 8х8 – бойова колісна машина розроблена на основі корейського бронетранспортера K808. БМП має модульну конструкцію. Наприклад, власний модуль з автоматичною гарматою Northrop Grumman Mk30 Bushmaster II можна замінити на будь-який інший.

N-WAV має витримувати обстріл із кулемета калібру 14,5 мм по колу, постріл 30 мм автоматичної гармати в лобову частину, а також вибух міни в 10 кг еквіваленті тротилу.

Нагадаємо, днями біля Верборого українські воїни підірвали найсучаснішу російську БМД-4.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.