До України з неоголошеним візитом прибув голова МЗС Японії (Відео)

До України з неоголошеним візитом прибув Міністр закордонних справ Японії Йосімаса Хаяші. Це його перший візит до Києва після початку широкомасштабного вторгнення рф.

На сайті уряду Японії повідомили, що міністр вирушив до України, щоб продемонструвати підтримку на тлі російського вторгнення.

Японія стала останньою країною “Великої сімки”, яка відправила до Києва свого високопоставленого дипломатичного представника.

Голова МЗС Японії проведе переговори з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою. Основна тема – проведення конференції з метою сприяння економічному відновленню України на початку наступного року.

Імовірно, Йосімаса Хаяші також візьме участь у передачі українським саперам японських автокранів, призначених для вилучення бомб, що не розірвалися.

Нагадаємо, віднедавна Японія шукає можливість передачі через США артилерійських боєприпасів для ЗСУ.

У червні Токіо почало розглядати можливість надати 155-мм артилерійські снаряди згідно з угодою від 2016 року, яка дозволяє Японії та США обмінюватися боєприпасами в межах давнього альянсу країн у галузі безпеки.

Слід зауважити, що згідно з чинним законодавством Японія зараз не може передавати воюючим країнам озброєння, боєприпаси та інші військові матеріали.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.