Мінстратегпром за рік провів 100 нарад і підписав 4 меморандуми

У зв’язку з річницею з моменту заснування, 22 липня 2021 року Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України виклало звіт про свою роботу протягом року. Про це повідомив офіційний сайт Кабінету Міністрів України.

Згідно з цим повідомленням, Мінстратегпром за рік провів близько 100 нарад, зокрема стосовно долі космічної галузі та ракетного озброєння України, трансформації “Укроборонпрому” і ОПК України загалом, виконання держзамовлень. Було здійснено 50 робочих візитів, на оборонні підприємства, проведено 29 міжнародних зустрічей, взято участь у шести міжурядових торговельно-економічних комісіях, підписано 4 меморандуми.

Міністерство створило робочі групи задля актуалізації Державної цільової програми реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу на період до 2021 року та Державної цільової програми створення та освоєння виробництва боєприпасів та продуктів спеціальної хімії на період до 2022 року. Ініційовано ряд змін до законодавства з питань офсету в оборонно-промисловій сфері.

Міністерство вважає пріоритетним завжданням на 2021-й рік забезпечення ефективної практичної реалізації Закону України «Про оборонні закупівлі», загальнодержавних програм і законів, що стосуються стратегічної промисловості.

Повний звіт доступний на офіційному сайті Міністерства.

(фото mspu.gov.ua)