Міністр оборони Олексій Резніков закінчив робочий візит до Вашингтону

18-19 листопада 2021 року делегація Міністерства оборони України на чолі з Міністром Олексієм Резніковим перебувала з робочим візитом у Вашингтоні. Протягом двох днів відбулася низка зустрічей із високопосадовцями США, зокрема із Міністром оборони США Ллойдом Остіном, сенатором Джеймсом Інгофом, із заступницею Державного секретаря США Вікторією Нуланд.

Проведено перемовини щодо ситуації на кордонах нашої держави, за підсумками яких дійшли згоди про нарощування оборонного потенціалу України в рамках серпневих домовленостей 2021 року про стратегічну оборону щодо реформи в оборонному секторі.

«Я радий, що цей візит до Вашингтону відбувся і я дуже високо оцінюю його результати. За ці дні у мене було багато змістовних зустрічей. Я побачив справжню небайдужість до України. Хочу ще раз подякувати американській стороні за допомогу, яка надається Україні з початку війни з Росією. Для мене було важливим побачити, що наші дані і наші оцінки, зокрема, у контексті мілітарної активності Росії та гібридної атаки з допомогою мігрантів через Білорусь, збігаються. Наші безпекові відомства і розвідки працюють у тісному контакті», — сказав Олексій Резніков.

Також Олексій Резніков окреслив свої пріоритети на посаді очільника оборонного відомства України. «Під час вступу на посаду я зазначив, що одним з моїх головних завдань вважаю забезпечення синергії між складовими безпекового сектору в Україні. Ми вже продемонстрували спільно з Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним та профільним Комітетом українського Парламенту готовність працювати разом. Зокрема, у цій делегації не тільки представники Міноборони, але й колеги з Генерального Штабу”.

За матеріалами “Урядовий портал”

Фото “Ліга.нет”