У Білому домі відреагували на масований ракетний удар РФ

Масований ракетний удар Росії нагадує, що російський диктатор хоче знищити Україну. Його треба зупинити. Про це заявив президента США Джо Байден.

Він наголосив, що російські терористи били по українському пологовому будинку, торговому центру та житловим кварталам. Масований ракетний удар забрав життя мирних жителів, десятки отримали поранення.

“Це суворе нагадування усьому світу про те, що після майже двох років цієї руйнівної війни мета Путіна залишається незмінною. Він прагне знищити Україну та поневолити її народ. Його необхідно зупинити”, – зазначив Джо Байден.

Він також зауважив, що якщо Конгрес США не схвалить нове фінансування допомоги Україні, то країна не зможе продовжувати відправляти зброю та життєво важливі системи ППО.

“Конгрес має зробити крок уперед і діяти без подальших зволікань”, – сказав він.

Американський лідер також додав, що ризики цієї війни виходять далеко за межі України. Вони торкаються і всього Північноатлантичного альянсу.

“Ми не можемо підвести наших союзників та партнерів. Ми не можемо підвести Україну. Історія суворо засудить тих, хто не відгукнеться на заклик свободи”, – йдеться у повідомленні лідера США.

Нагадаємо, днями Вашингтон ухвалив відправку до України боєприпасів на $250 млн.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.