Маріупольська міськрада витрачає мільйони на скандальні закупівлі (Документ)

Міська рада Маріуполя, після окупації міста російськими військами, перебралася на підконтрольну Україні територію і продовжила свою діяльність. Зокрема, як дізнався “Військовий Кур’єр”, маріупольська мерія має річний бюджет у 1,5 мільярди гривень. При чому, бюджетні витрати маріупольських чиновників мають явно скандальний характер.

Наприклад, у березні цього року мерія замовила послуги охорони для міського голови Вадима Бойченка на загальну суму у майже 3 мільйони гривень. Про це йдеться на порталі державних закупівель “Prozorro”.

Це при тому, що пан Бойченко не знаходиться у районі бойових дій чи, навіть, у прифронтовій смузі. Як свідчить його сторінка у Facebook, мер Маріуполя  здебільшого перебуває у закордонних відрядженнях. Або бере участь у круглих столах чи зустрічах глибоко в тилу.

Крім того, минулої осені маріупольська мерія провела тендер на закупівлю курток для дітей переселенців на майже 5 мільйонів гривень.

Втім, як з’ясував “Військовий Кур’єр”, тендер був фіктивним. Оскільки, обидва учасника – ФОП Ях В.Б. та ФОП Григоревська І.В. зареєстровані у одній і тій самій квартирі у місті Дніпро. А на поставлені підприємцем Григоревською куртки скаржилися переселенці через їхню низьку якість і відсутність потрібних для дітей розмірів.

Про інші скандальні рішення чиновників маріупольської мерії  дивіться у свіжому випуску проекту “Спостережний пост”:

Раніше “Військовий кур’єр” повідомляв про те, що Міноборони України судиться з “Укрспецекспортом” через зрив постачання боєприпасів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.