Лукашенко приїхав до Зімбабве з державним візитом

Білоруський лідер Олександр Лукашенко 30 січня приїхав із державним візитом до Зімбабве, — повідомляє пресслужба президента країни.

Президент Республіки Зімбабве Эммерсон Мнангагва особисто зустрів білоруського лідера у аеропорту міста Хараре, столиці країни.

Зустріч лідерів двох країн відбулася зі всіма необхідними почестями. Не обійшлося й без національних традицій, серед яких були африканські танці та музика. Президенти вдягнули традиційні для країни гірлянди із живих квітів.

Також до аеропорту приїхало чимало мешканців Зімбабве — прихильників президента Мнангагви. Вони жваво вітали представників двох держав.

Після чого Лукашенко та Мнангагва разом на одному авто полишили летовище. До програми офіційної двосторонньої зустрічі включена неформальна вечеря.

Офіційна частина переговорів відбудеться 31 січня у форматі тет-а-тет та у розширеному форматі разом із членами делегації обох сторін.

Повідомляється, що за участі лідерів Білорусі та Зімбабве запланована церемонія передачі білоруської техніки у рамках завершення однієї з фаз програми з механізації фермерських господарств Республіки Зімбабве, а також початок нової.

Члени білоруської делегації вже розпочали роботу у Харарі. Вдень був проведений бізнес форум, на якому було підписано низку двосторонніх документів. Ділові переговори продовжаться і в наступні дні візиту.