Сили оборони збільшують тиск на лівому березі Херсонщини – ISW

Сили оборони продовжують нарощувати масштаби військових операцій на лівому березі Дніпра в Херсонській області. Такий висновок зробили аналітики Інституту вивчення війни.

У звіті повідомляють, що так звані російські “воєнкори” стверджували, нібито українські сили провели безрезультатні атаки з центру Кринок (30 км на північний схід від Херсона, 2 км від річки Дніпро і приблизно 3,6 км на північ від траси Е-58).

Окрім того, вони повідомляли про атаки ЗСУ поблизу Пойми (11 км на схід від Херсона і 4 км від річки Дніпро) і Піщанівки (15 км на схід від Херсона і 3 км від річки Дніпро).

З іншого боку в Оперативному командуванні “Південь” заявили, що українські війська відкинули російські сили на відстань 3-8 км від східного берега Дніпра.

“Географічні масштаби цих описаних зусиль значно більші, ніж ті, про які свідчать наявні на цей час докази, отримані із відкритих джерел”, – йдеться в повідомленні.

Геолокаційні кадри показують, що російські війська просунулися до Кринок. Джерела з РФ заявили про успіхи росіян у цьому районі, а також неподалік Антонівського мосту. Але цю інформацію американським фахівцям підтвердити не вдалося.

Нагадаємо, нещодавно ЗСУ за допомогою HIMARS знищили казарми окупантів на Херсонщині.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.