Китай представляє нове високотехнологічне озброєння

На виставці військового озброєння у Пекіні 5 липня Китай представив деякі з останніх досягнень інтелектуальних військових технологій. Серед них удосконалені наземні, морські та повітряні бойові роботи. Китай також продемонстрував швидкий розвиток китайської збройової промисловості, щоб відповідати вимогам майбутньої війни.


Наприклад, наземний робот Pathbreaker може керуватися дистанційно або автоматично слідкувати за бойовим персоналом та самостійно уникати перешкоди. Також було зазначено, що розробляються більш досконалі типи наземних роботів, подібних до Pathbreaker. У майбутньому вони приєднаються до військової служби Китаю.
Підводний робот Robo-Shark, схожий на маленьку акулу, самостійно розроблений пекінською компанією Boya Gongdao Robot Technology, відрізняється низьким рівнем шуму, довготривалим терміном служби, швидкою швидкістю та високою гнучкістю. Джерелом живлення Robo-Shark є біонічний задній плавник, який може дати йому максимальну швидкість у 6 вузлів. Морський робот може проводити підводну розвідку, пошук і порятунок, нагляд на полі бою, протичовнову оборону, гідрологічні обстеження, реле зв’язку та місії з підводного спостереження.

За матеріалами Army Recognition