Крижанівський Зеленському: “Росія марить побачити нас знову в своїх лабетах. Будуймо міцну українську армію”

На урочистому засіданні Верховної Ради 24 серпня депутат І скликання Володимир Крижанівський під час промови двічі звертався з закидами персонально до Володимира Зеленського. Промова транслювалася наживо телерадіокомпанією “Рада”.

Спочатку Володимир Крижанівський заявив, що жодного з депутатів, що голосували 24 серпня за незалежність, не було запрошено на урочисте прийняття в Маріїнському палаці. “Я думаю, що це хлопці та дівчата з вашого Офісу вирішили послугуватися приказкою моєї мами “І без Гриця вода освятиться“. Я думаю, що це останній раз, коли вони роблять щось, не порадившись з вами”, – додав він.

Згодом у промові він знову звернувся до президента, згадуючи про безпекову ситуацію в Україні: “Пане Президенте, я з величезною повагою ставлюся до 73% які віддали вам голоси під час цих виборів. Вони плекали надію, що вам вдасться домовитися з тим паном з Кремля. Я впевнений, що і Ви думали, що це буде так. Але не сталося як гадалося. Вони в 91 році відпустили нас без крові, тому що у них не було належної потуги – барель нафти коштував $10. ЗАраз озброєна до зубів Росія марить побачити нас знову в своїх лабетах. Тому, пане Президенте, будуймо міцну, незбориму українську армію”.

Інформація про те, що жодного з депутатів І скликання, які були запрошені на засідання, не запросили на урочистий прийом до Маріїнського палацу, була поширена напередодні, 23 серпня. Тоді один з депутатів 1991 року, Олесь Шевченко, повідомив, що попри попередню домовленість, кількість запрошених Офісом Президента України депутатів І скликання була скорочена з 10 осіб до 0.

(фото ТРК Рада)