Крістіана Фройдінга нагородили відзнакою

У Міністерстві оборони України провели зустріч з генералом Крістіаном Фройдінгом, Головою кризового центру з питань України при Бундесвері. Про це повідомляється на сайті Міноборони України.

Зустріч з керівником центру провів заступник Міністра оборони Олександр Поліщук. У ході зустрічі було обговорено напрямки двостороннього співробітництва України та Німеччини в оборонній сфері. Олександр Поліщук подякував німецькому уряду та народу за військову допомогу Україні, зокрема нещодавнє рішення щодо постачання танків Leopard Україні.

«Військова допомога з Німеччини для нашої оборони – надзвичайно потрібна. Вона допоможе нам наблизити перемогу та відновити мир і стабільність у Європі. Ми обговорили поточні та нові проєкти допомоги від уряду ФРН, заходи підготовки військ та нашу співпрацю на перспективу», – наголосив Олександр Поліщук.

За особистий внесок у розвиток українсько-німецького оборонного співробітництва, Олександр Поліщук від імені Міністра оборони нагородив керівника кризового центру «Україна» при Бундесвері відзнакою Міністерства оборони України.