Військові ЗСУ пройшли навчання на німецькому оборонному заводі Krauss-Maffei Wegmann (Фото)

Військові 146-го окремого ремонтно-відновлювального полку ЗСУ опублікували фото, де українські механіки опановують ремонт танків Leopard 1A5 на одному з підприємств Krauss-Maffei Wegmann в Німеччині. За кордоном група українських фахівців завершила навчання з обслуговування важкої броньованої техніки.

“Чергова група військовослужбовців 146-го окремого ремонтно-відновлювального полку успішно удосконалила свої знання і навички у відновленні військової техніки. Цього разу наші бійці відвідали країну-друга Німеччину.  Військовослужбовці цієї країни навчали наших хлопців ремонтувати важку та надзвичайно потужну броню – передові танки та бронетранспортери, які зараз стоять на озброєнні країн НАТО”, – написали військові 146-го батальйону на своїй сторінці.

На підприємстві Krauss-Maffei Wegmann українські військові механіки та інженери навчалися обслуговувати не лише танки Leopard 1A5. Ремонт броні важкого озброєння, наданого партнерами – наразі актуальне питання. Техніка часто рятує життя українських воїнів, але після цього рятувати потрібно техніку, що взяла на себе удар.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.