Бійці ССО на Бахмутському напрямку знищили гармату “Мста-Б” з комплектом снарядів “Краснополь” (Відео)

Завдяки злагодженій співпраці оператори ССО та артилеристи Сил оборони України виявили та знищили гармату “Мста-Б” з комплектом дорогих боєприпасів “Краснополь”.

Ретельно замасковану ціль розвідники виявили на Бахмутському напрямку. Пошуком, ідентифікацією цілі та коригуванням вогню займалася тактична група “Медоїди” 3-го окремого полку ССО.

Після того як смертоносну гармату розпізнали, координати передали українським артилеристам. Влучним пострілом гаубицю окупантів було знищено. Здетонував і дорогий смертоносний комплект снарядів “Краснополь”, призначений для знищення найкращої броньованої техніки української армії.

“Краснополь” має реактивний двигун і вражає броньовану ціль за допомогою лазерного наведення, яке дозволяє підсвітили ціль в залежності від часу доби та розміру цілі на відстані до 20 кілометрів. Ринкова вартість такого снаряда сягає 40 000 доларів США.

“Краснополь” – керований артилерійський боєприпас калібру 152 або 155 мм. Призначений для ураження броньованих цілей та воєнних об’єктів.

Уражає броньовану техніку за допомогою лазерного наведення, яке дозволяє підсвітити ціль на відстані до 20 кілометрів. Це залежить від часу доби та габаритів. Для збільшення максимальної відстані снаряд має реактивний двигун.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, як українські військові двома FPV-дронами підпалили російську 122-мм самохідну артилерійську установку 2С1 “Гвоздика”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.