Українські захисники захопили рідкісну російську гвинтівку Корд-М (Фото)

Рідкісну гвинтівку Корд-М захопили українські військові. Відповідні фото бійці ЗСУ опублікували у соцмережах.

Корд-М (або АСВК-М) – це російська снайперська гвинтівка, зроблена за системою “буллпап” – при якому ударно-спусковий механізм та магазин розташовані в прикладі позаду спускового гачка. З неї можна вражати навіть легкоброньовану техніку, але на відстані до кілометра. А от поцілити по живій силі з “Корда” можна навіть з відстані до двох кілометрів.

Гвинтівка була призначена для підрозділів спеціального призначення російської федерації, а також спецназу повітряно-десантних військ і снайперів гірськострілкових бригад окупантів. Саме ці елітні підрозділи наразі кинуті як звичайна піхота на Південний напрямок.

Станом на сьогодні українські військові затрофеїли чотири таких гвинтівки. Дві з них – ще під час проведення АТО/ООС. Ще одну 3 березня 2022 року виявили бійці окремої 128-ї гірсько-штурмової Закарпатської бригади. Та гвинтівка, яку ви бачите на фото – четверта у цьому переліку.

Нагадаємо, що бійці 128-ї, вміють трофеїти не тільки гвинтівки, але й важку техніку. Зараз вони нищать росіян з трофейної САУ “Гіацинт-Б”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.