Кораблі ВМС ЗС України провели навчання у Чорному морі

У рамках стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля – 2021» кораблі та катери зі складу корабельної десантної групи здійснили перехід морем у строях та ордерах. Під час цього навчання вони відпрацювали організацію протиповітряної та протикатерної оборони, артилерійські стрільби, заходи протипідводної й протидиверсійної боротьби та висадку морського десанту на необладнану ділянку узбережжя. Усі дії відбувались у тісній взаємодії з учасниками інших компонентів навчань.

Відпрацьовувались тактичне розгортання корабельно-катерного складу, універсальна оборона на переході морем, висадка повітряного та морського десанту, вогнева підтримка військ тощо.

Перед десантуванням морської піхоти корабельною тактичною групою було здійснено розвідку можливостей противника на ділянці висадки морської піхоти та за допомогою штатного озброєння знищено вогневі засоби ворога. До тактичного епізоду «Бій за висадку» долучалась авіація Повітряних сил ЗСУ, а також вертольоти вогневої підтримки морської авіації. Висадку морського десанту на необладнане узбережжя здійснено морським та повітряним способами.