Комісія Конгресу США рекомендувала уряду готуватися до війни з Китаєм та РФ

Комісія Конгресу США рекомендувала уряду підготуватися до одночасної війни з Китаєм і рф. Для цього необхідно розширювати армію, зміцнювати альянси та розвивати програми модернізації ядерної зброї.

США та їх союзники мають бути готові стримати та перемогти обох противників одночасно. Міжнародний порядок перебуває під загрозою з боку авторитарних режимів Китаю та росії. Про це Reuters розповів чиновник Конгресу.

Автори звіту вважають, що китайська та російська загрози загостряться у 2027-2035 роках. Через це діяти необхідно зараз, щоб народ був готовим.

Уряду рекомендують до 2046 року повністю профінансувати 30-річну програму модернізації ядерної зброї США, яка в 2017 році оцінювалась в $400 млрд.

На думку членів комісії, слід приділити увагу розміщенню більшої кількості тактичної ядерної зброї в Азії та Європі. Варто, розробити плани розміщення деяких або всіх резервних ядерних боєголовок США.

Також рекомендовано виробляти більше стратегічних бомбардувальників B-21 та нових атомних підводних човнів класу “Колумбія”.

Нагадаємо, адміністрація президента США на наступному тижня надішле до Конгресу запит про спільне фінансування оборонних потреб України та Ізраїлю. Про це повідомляє The Washington Post з посиланням на власні джерела.

Такий крок допоможе отримати голоси депутатів, які воліють утриматися від допомоги Україні, але виступають за підтримку Ізраїлю. Мова йде передусім про праве крило Республіканської партії.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.