Вночі війська РФ здійснили комбіновану повітряну атаку по території України (Фото)

Вночі росія здійснила комбіновану атаку по мирних регіонах України. Для цього країна-агресор використала дрони-камікадзе та ракети Х-59 і С-300.

Ракетами вночі росіяни атакували Дніпропетровську, Запорізьку та Донецьку області. Загарбники завдавали ударів з окупованих територій. Є влучання однієї ракети на території Дніпровського району.

Дніпропетровщину атакували також з реактивної артилерії.

Наслідки обстрілів РСЗВ у Дніпропетровській області.

Влада області повідомляє про пошкодження цивільної інфраструктури, релігійних об’єктів та електромереж. Усюди по області – без загиблих і постраждалих.

У Запорізькій і Донецькій областях також були повідомлення про вибухи – без подробиць.

Комбіновану атаку доповнили удари “Шахедами”. Російські безпілотники атакували Дніпропетровську, Миколаївську і Полтавську області. Місцеві пабліки повідомляли про ймовірні вибухи у Дніпропетровські області та в Миргородському районі Полтавщини.

На Полтавщині від уламків постраждали троє людей і приватний будинок. Пошкоджень немає.

Наразі офіційна інформація про влучання та наслідки відсутні.

Оновлена інформація від Повітряних сил

Усього зафіксовано застосування однієї балістичної ракети «Іскандер М», п’яти керованих авіаційних ракет Х-59 та 12 ударних БпЛА типу “Shahed-136/131”.

Авіаційними ракетами атаковано північні та східні регіони України, шахеди противник направив у різних напрямках, зокрема на захід.

Силами та засобами Повітряних Сил України знищено дві керовані авіаційні ракети Х-59 та 11 “Shahed-136/131”.

Днями “Військовий кур’єр” повідомляв про те, що окупанти атакували Україну “Шахедами” із Білгородської області РФ та Криму.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.