Затримали командира, який безпідставно нарахував підлеглим 5,4 млн грн

За матеріалами Державного бюро розслідувань затримали командира однієї з військових частин Миколаївщини. Він безпідставно нараховував виплати підлеглим, чим завдав збитків державі на 5,4 млн грн.

Як встановило слідство, полковник нараховував виплати військовослужбовцям, які не з’являлися на службу по три місяці. Хоча, по закону, мав би розпорядитися припинити нарахування через три дні їх відсутності.

Правоохоронці розпочали процес відшкодування бюджетних коштів.

Затриманого командира звинуватили у недбалому ставленні до військової служби, що спричинило тяжкі наслідки. За це йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін до 8 років.

Нагадаємо, нещодавно слідчі ДБР викрили злочинну схему у 43-му окремому полку зв`язку і управління (в/ч А2171), який знаходиться у Одесі. Про це йдеться в матеріалах Єдиного державного реєстру судових рішень.

Зокрема, слідчим вдалося встановити, що підполковник – командир одного з батальйонів зв’язку, та його заступник з МПЗ, що має звання майора, відправляли підлеглих військовослужбовців на будівництво будинку. Це тривало з серпня минулого року по червень нинішнього. Як довідалися слідчі, будинок належить заступнику командира батальйону і розташований у курортному селі Прилиманське під Одесою.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram