Командувач повітряної оборони Києва отримав звання Герой України

Вчора у День Незалежності України, президент Володимир Зеленський нагородив українських військових, які беруть участь в обороні країни від російської агресії.

Серед нагороджених – командувач повітряного командування «Центр» Повітряних сил ЗСУ генерал-лейтенант Анатолій Кривоножко, який удостоєний найвищої державної нагороди – звання Герой України.

Завдяки його керівництву, підрозділами Повітряних сил було знищено понад тисячу ворожих повітряних цілей: крилатих, балістичних ракет та безпілотників, чимало з яких – у небі над столицею України.

Професійна й самовіддана бойова робота Анатолія Кривоножка та його підлеглих дозволила побудувати навколо Києва найскладнішу і найпотужнішу в світі систему ППО. Систему, яка практично не залишає шансів для російських повітряних ударів по українській столиці.

Про те, як створювали систему ППО, що захищає столицю, про її унікальність та основні виклики, ви можете прочитати в інтерв’ю генерал-лейтенанта Кривоножка провідному британському виданню The Economist, повний переклад якого доступний на нашому сайті.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.