Командувач армії, начштабу і десятки офіцерів були уражені на базі окупантів в Мелітополі (Фото)

Служба безпеки України та Збройні сили України уразили базу окупантів у місті Мелітополь, що в тимчасово окупованій частині Запорізької області.

Перед тим, джерела СБУ повідомили відомство, що окупанти організували штаб на місцевому моторному заводі. Інформацію передали військовим. Потім спільно атакували ціль.

В результаті ракетного удару було поранено командувача та начальника штабу 58-ї армії рф, яка воює на Запорізькому напрямку. 

Також у місті Мелітополь постраждали ще декілька десятків ворожих офіцерів. Близько десяти із них, від отриманих ран – померли.

Нагадаємо, сьогодні в мережі опублікували перші супутникові знімки після удару по командному пункту Чорноморського флоту рф біля селища Верхньосадове в окупованому Криму. Вчора Управління стратегічних комунікацій ЗСУ підтвердило, що було завдано успішного удару по базі окупаційних військ неподалік Севастополя.

На свіжих супутникових знімках Planet Labs за 21 вересня видно, що внаслідок вибухів знищено щонайменше одну будівлю. Там розміщено 744-й Центр звʼязку Командування Чорноморського флоту рф.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.