ЗСУ вдалося підбити артилерійську систему «Коаліція-СВ» – найсучаснішу російську САУ (Відео)

Українські воїни на південному напрямку вперше зафіксували на камеру кадри влучання по російській САУ 2С35 «Коаліція-СВ».

Кілька днів тому у мережі з’явилося відео про незвичну САУ «Мста-С», що почала маневрувати біля лісосмуги, витримавши удар артилерійського снаряда.

Але бойова машина, яка витримала влучання – це, ймовірно, найновітніша модель російських самохідних артилерійських установок. Цього разу САУ 2С35 «Коаліція-СВ» вдалося втекти з пошкодженою баштою.

2С35 «Коаліція-СВ» – російська 152-мм самохідна артилерійська установка. Її взяли на озброєння Західного військового округу рф у 2021 році.

Зовні САУ практично не відрізняється від попередниці – 2С19 «Мста-С», крім відмінностей у будові башти. В процесі розробки вирішили помістити артсистему на шасі, подібне до Т-90.

У серпні поточного року стало відомо що розгорнуте серійне виробництво установки й випуск транспортно-завантажувальної машини на корпорації «Ростех»

Повністю випробування самохідної артилерійської гармати 2С35 зі складу комплексу «Коаліція-СВ» планують завершити лише цього року.

Заявляють, що найсучасніша російська гармата може робити до 16 пострілів на хвилину. Дальність стрільби – до 80 кілометрів.

В російській армії менше двох десятків таких артилерійських систем.

Нагадаємо, нещодавно Сили оборони знищили унікальну російську РЛС «Прєдєл-Е» вартістю 200 мільйонів доларів.

Слідкуйте за «Військовим кур’єром» у FacebookTelegramYouTube та Instagram.