США спробує відновити втрачені канали зв’язку з військовими Китаю

Під час майбутньої зустрічі лідерів країн Джо Байден наполягатиме на тому, аби відновити канали зв’язку між військовими США та Китаю. Про це повідомляє Reuters, з посиланням на заяву радника Білого дому з нацбезпеки Джейка Саллівана.

Радник з нацбезпеки зауважив, що США прагне відновити військові зв’язки на всіх рівнях від вищого керівництва до тактичного оперативного, а також “на воді та у повітрі в усьому Індо-Тихоокеанському регіоні”.

“Китайці фактично розірвали ці зв’язки, і президент Байден хотів би відновити їх. Це головне питання порядку денного”, – зазначив Салліван.

Радник з нацбезпеки зауважив, що США прагне відновити військові зв’язки на всіх рівнях від вищого керівництва до тактичного оперативного, а також «на воді та у повітрі в усьому Індо-Тихоокеанському регіоні».

“Президент сповнений рішучості відновити зв’язки між військовими, тому що він вважає це важливим для інтересів національної безпеки США. Нам потрібні ці лінії зв’язку, щоб не було помилок, прорахунків чи недомовок”, – сказав він.

Лідери країн вперше за рік зустрінуться 15 листопада під час саміту Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС) у Сан-Франциско.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, що Китай готовий співпрацювати з США. За словами лідера Китаю, обидві сторони долають свої розбіжності та працюють разом, щоб “відповісти на глобальні виклики”. 

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.