Італійська прем’єрка знищила опонентів через спробу зірвати військову підтримку України (Відео)

У парламенті Італії днями відбулися слухання щодо витрат уряду, де серед інших питань розглядалося також виділення коштів на військову підтримку України. Опоненти прем’єр-міністра Джулії Мелоні з популістської партії “5 зірок” почали вимагати в уряду припинити підтримувати постачання зброї в Україну.

У відповідь прем’єр Мелоні виступила з неймовірно зворушливою промовою на підтримку України. У ній вона закликала не виправдовувати російську агресію і не намагатися досягти миру шляхом капітуляції України. Радимо вам не пошкодувати 2 хвилини і подивитися цю потужну промову:

Нагадаємо, в кінці січня парламент Італії ухвалив закон про постачання озброєнь для України. Ініціатором закону виступила правляча коаліція на чолі з партією Мелоні – «Брати Італії – Національний Альянс». Проти закону проголосували депутати проросійської партії «5 зірок».

На сьогодні, Італія, зокрема, постачає до України системи ППО: SAMP-T, Skyguard та Spike. Сама ж прем’єр Мелоні є палкою прихильницею України і не раз заявляла про свою підтримку нашої країни у російсько-українській війні. 21 лютого цього року вона відвідала Київ, зустрілась з президентом Зеленським, а також особисто переконалася у звірствах росіян, побувавши у Бучі та Ірпені.

Джорджіа Мелоні ледь стримує сльози під час поїздки до Бучі