Іспанія надає Україні бронетранспортери, зенітні установки та човни

Іспанія оголосила про надання Україні нового пакету військової допомоги. Глава міноборони Маргарита Роблес повідомила, що писок уклали за результатами зустрічі у форматі “Рамштайн”.

Найближчим часом українські військові отримають з Іспанії бронетранспортери, пускові зенітні установки та ракети до них, військові вантажівки, санітарні машини та надувні човни.

Кількість техніки та її найменування у міноборони країни не назвали.

Для підтримки роботи пересувного госпіталю Role 2+, який Іспанія передала в серпні, Роблес оголосила про відправку значної кількості хірургічних та санітарних матеріалів.

Також сьогодні стало відомо, що Іспанія подвоїть кількість українських військових, які проходитимуть навчання, порівняно з початковими зобов’язаннями.

Нагадаємо, вчора з’явився список допомоги, яку надає Німеччина у пакеті вартістю €400 млн. У рамках цього пакету, найближчим часом з Німеччини до України надійдуть 200 бойових броньованих машин MRAP, 50 надводних дронів, 30 тис. 155-мм снарядів, 3,8 тис. 155-мм димових снарядів DM125, 105 тис. 120-мм танкових снарядів та чимало інших речей.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.