Іран та Україна об’єдналися в містичній кримінальній драмі «Відлуння леопарда» на Asia Film Financing Forum

Іран та Україна об’єдналися в містичній кримінальній драмі «Відлуння леопарда» на Asia Film Financing Forum

«Відлуння Леопарда», який було відібрано для участі в 22-му Гонконгсько-Азіатському кінофінансовому форумі, знаменує собою злиття талантів Ханни Джалалі та Моейноддіна Джалалі, які живуть як в Україні, так і в Ірані. Автори фільму – випускники Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.

«Відлуння Леопарда», який було відібрано для 22-го Гонконгсько-Азіатського кінофінансового форуму, знаменує собою злиття талантів Ханни Джалалі та Моейноддіна Джалалі, які працюють як в Україні, так і в Ірані.

Автори фільму – випускники Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. Раніше вони вже співпрацювали над кількома відомими короткометражними фільмами, зокрема «Після» (2016), «Інтерв’ю» (2020) і «Freaking Awesome Life» (2022).

У фільмі, дія якого відбувається в Ірані, серія таємничих зникнень жінок-пішоходів відбувається в горах. Поліція розшукує серійного вбивцю, а місцеві жителі підозрюють, що причиною зникнення є міфічна леопардоподібна істота. Бахман, лісник, батько якого страждає від розладів пам’яті, активно заважає місцевим жителям полювати на леопардів. Минають роки, і з’являються нові докази, які вказують на батька Бахмана, який зробив кілька зауважень медсестрі щодо можливого місця поховання