Індія, яка покупала зброю в Росії, переходить до власного виробництва

Індійська армія отримала військову техніку національного виробництва, включаючи системи боротьби з безпілотниками, розумне повітряне озброєння та передову радіолокаційну систему. Постачання місцевої військової техніки покращує обороноздатність країни, одночасно розвиваючи місцевий сектор виробництва зброї.

Індія вживає заходів для збільшення місцевого виробництва озброєння, склавши список з 209 видів зброї та систем, які заборонені до імпорту. Країна також виділила окремий бюджет на закупівлю місцевого обладнання.

Анти-БПЛА системи включають засоби «soft kill»(радіоелектронне заглушування) і «hard kill” (фізичне знищення дронів).

Розумна протиаеродромна зброя, передана індійській армії, дозволяє націлюватися на ворожі аеродромні засоби, такі як радари, бункери, руліжні доріжки та злітно-посадкові смуги на відстані до 100 кілометрів.

На додаток до найсучаснішої військової техніки, міністерство оборони Індії незабаром передасть військовим радар прибережного спостереження – угоду про передачу технологій на розробку обладнання було підписано. з сімома державними та приватними оборонними фірмами.

Міністр оборони Індії Раджнат Сінгх заявив, що країна зараз зосереджена на розробці гіперзвукових ракет.

Індія знаходиться багато років в стані тліючої війни з Пакистаном, а як вірогідного противника-агресора розглядає Китай.