Українські воїни вперше обладнали установку для запуску ракет Hydra 70 з наземної платформи (Відео)

Інженери з української армії зуміли помістити установку для запуску некерованих авіаційних ракет Hydra 70 на пікап. Воїни сил оборони вперше показали, як атакують окупантів з цієї установки.

Цікаво, що ці ракети калібру 70 мм призначені для знищення цілей на землі, але запускали їх, як правило, з вертольотів. Зважаючи на відносну легкість, українські інженери придумали, як безпечно використати ці боєприпаси з наземної платформи. Причому, зробити це безпечно для особового складу.

На відео, робота українського пікапа з встановленим блоком LAU-131 для американських некерованих авіаційних ракет Hydra-70. Відрізнити цю ракету від радянських некерованих авіаційних ракет, допомагають її вигнуті стабілізатори.

Україна отримала велику кількість американських некерованих авіаційних ракет калібру 70 мм. Отож, застосування їх з землі малою мобільною групою є цілком виправданим. У багатьох випадках пікап є транспортом більш непомітним, ніж бойовий вертоліт.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, як інженери Збройних Сил України продовжують модифікувати поширені радянські зразки техніки. І використовувати Hydra 70 на поширених вертольотах Мі-24.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.