Протягом доби зафіксовано 64 бойових зіткнення, загалом противник атакував позиції українських підрозділів на шести напрямках, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України про обстановку на 19:00 суботи.
Генштаб ЗС України: Окупанти атакували на шести напрямках, за добу зафіксовано 64 бойові зіткнення

Генштаб ЗС України: Окупанти атакували на шести напрямках, за добу зафіксовано 64 бойові зіткнення

Наразі ситуація на передовій залишається напруженою, проте сили та засоби Збройних сил України готові до ефективного ведення бойових дій та відстоювання територіальної цілісності держави. За підсумками доби було виявлено та знищено 4 танки, 2 БМП, 3 БТР, 1 БМП-2КМ, 1 БМП-1К, 3 артилерійські установки, 2 РСЗО “Град”, 1 РСЗО “Ураган”, 1 РСЗО “Смерч”, 3 бронетехніки та 4 автомобілі бойовиків.

Українська сторона несе втрати у боях, пов’язаних зі стрілянинами на передовій та в результаті незаконних дій противника. Під час ворожого обстрілу було поранено 3 військовослужбовців Збройних сил України, їх стан оцінюється як задовільний. Генштаб ЗСУ висловлює співчуття родинам та близьким загиблих та бажає швидкого одужання пораненим воякам.

Загалом, ситуація на Донбасі залишається напруженою, але Збройні сили України готові до відстоювання своїх позицій та захисту національної територіальної цілісності. Міжнародне співтовариство продовжує висловлювати підтримку Україні та закликає Росію припинити агресію та виконати Мінські домовленості.