Аеропорт Гамбург припинив роботу через повідомлення про загрозу на борту Іранського літака

Міжнародний аеропорт Гамбург на кілька годин припинив свою роботу. Причина – повідомлення про небезпеку на борту літака з Тегерану.

Борт приземлили з “особливій зоні”, там перевіряють усіх 198 пасажирів та членів екіпажу. Німецькі ЗМІ повідомляють, що погроза надійшла до федеральної поліції електронною поштою. Вона стосувалася пасажирського літака, який прилетів з Тегерана.

“Вранці до федеральної поліції надійшов електронний лист, у якому попереджали про загрозу нападу на літак зі столиці Ірану. Про це повідомив представник поліції. Він не зазначав подробиць”, – пише німецьке видання DW.

Федеральна поліція міста Гамбург вважає загрозу нападу на літак з Тегерану серйозною.

Відомо, що на борту цього літака було 198 пасажирів і 16 членів екіпажу. Усі вони проходять перевірку. Літак теж перевіряють оперативні служби.

“У зв’язку з заходом, які проводить федеральна поліція, зльоти та посадки на певний час неможливі. Можливі затримки рейсів”, – повідомила адміністрація летовища.

Нагадаємо, вчора Федеральна міністерка розвитку Німеччини Свенья Шульце повідомила про те, що Німеччина зупиняє фінансову допомогу Палестині. Причина зупинення виплат на сотні мільйонів євро – напад терористичного угруповання ХАМАС на територію Ізраїлю. Про це повідомляє німецький медіаресурс N-TV.

Фінансування проєктів розвитку на палестинських територіях внаслідок агресії терористичного угруповання ХАМАС проти Ізраїлю призупинила і Європейська комісія.

Нагадаємо, Армія Ізраїлю оголосила, що повернула під свій контроль усі райони на півдні країни, які були захоплені палестинськими бойовиками ХАМАС. У Тель-Авіві заявили, що наступним кроком стане повне знищення цього палестинського угрупування.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.