Франція розкрила фальшивий веб-сайт вербування українських військових - NDTV

Франція розкрила фальшивий веб-сайт вербування українських військових – NDTV

Франція розкриває фальшивий сайт набору воєнних для війни в Україні

Французька поліція розкрила фальшивий сайт, який набирав волонтерів для бойових дій на сході України. Сайт, який називав себе “Національним центром добровольців”, пропонував грошову компенсацію та інші переваги тим, хто готовий приєднатися до військових сил України.

Однак, після розслідування французької поліції виявилося, що цей сайт був створений шахраями з метою шахрайства та рекрутування людей для нелегальних воєнних дій. Французькі військові органи зазначили, що жодна з офіційних воєнних організацій України не має ніякого відношення до цього сайту.

Цей факт підтверджує значення обережності та перевірки інформації перед приєднанням до будь-яких воєнних організацій або наданням будь-якої допомоги. Це також підкреслює важливість співпраці між країнами у боротьбі зі злочинними діями та шахрайством.

Франція та Україна є стратегічними партнерами та співробітниками у боротьбі з тероризмом та іншими загрозами безпеці. Ця співпраця є важливою для збереження миру та стабільності у світі. Такі шахрайські дії не тільки шкодять добрій репутації України, але й загрожують безпеці країн та їх громадян.

Франція закликає всіх своїх громадян та громадян інших країн бути уважними та обачними щодо подібних ситуацій та повідомляти про будь-які підозрілі дії. Також важливо пам’ятати, що участь у будь-яких воєнних діях без офіційного дозволу є незаконною та може мати серйозні наслідки.

Україна є суверенною та незалежною країною, яка має право самостійно вирішувати свої внутрішні та зовнішні справи. Ініціативи, які підтримують мир, стабільність та безпеку в Україні, повинні бути підтримані та поширені, а не використовуватися для шахрайства та незаконних дій.

Франція залишається підтримуючою та солідарною з Україною в її боротьбі за мир та справедливість. Ми сподіваємося, що цей випадок нагадає людям про необхідність бути обачними та не давати шахраям використовувати їхню доброзичливість та бажання допомогти для власних користей.