Філіппіни отримають 20 ізраїльських легких танків і бронетранспортерів

Світ перед обличчям зростаючої загрози активно модернізує свої армії. Філіппінські військові оголосили, що цього місяця отримують з Ізраїлю легкі танки Sabrah Ascod і бронетранспортери Pandur II в рамках поточної програми модернізації. 20 ізраїльських броньованих машин озброєні 105-мм гарматою та автоматизованими 120-мм мінометами.

За словами начальника штабу бронетанкової дивізії полковника Ентона Абріни, нові наземні машини є «справжніми танками» у порівнянні з нинішньою бронетехнікою країни, що оснащена лише малокаліберною зброєю.

«Ті, що прибудуть, будуть першими легкими танками для всіх Збройних сил, тому що їхнє розгортання буде більше [зосереджено] на територіальній обороні», – сказав Абріні.

Після завершення доставлення легкі танки Sabrah Ascod і бронетранспортери Pandur II будуть передані в Кемп О’Доннелл у провінції Тарлак. Служба також найме персонал для обслуговування.

На цей час у філіппінських військових є понад 400 БТР різних модифікацій, таких як бойова машина Simba, V150, БМП і M113 A1 і A2.

Крім того, ця країна Південно-Східної Азії отримає кілька південнокорейських систем зброї та військового обладнання, включаючи ракетні системи, боєприпаси та патрульні кораблі.

Уряд також виділив 62 мільярди песо на придбання ще 32 вертольотів S-70i Black Hawk від польського виробника аерокосмічної техніки PZL Mielec і шести морських патрульних суден у австралійської суднобудівної фірми Austal.

Тим часом ВПС Філіппін оголосили, що цього місяця вони отримають свій перший в історії тактичний розвідувальний та ударний гелікоптер T129 з Туреччини. Літак може нести потужне озброєння, таке як протитанкові керовані ракети, ракети класу «повітря-повітря», ракети та бойовий модуль за трьома 20-мм гарматами.