До командування російськими окупаційними військами повернувся генерал Теплінський – британська розвідка

Генерал-полковник Михайло Теплінський – командувач Повітряно-Десантних Військ зс рф, очевидно, знову набуває головної ролі в керівництві російськими окупаційними військами в Україні. Про це повідомляє британська розвідка у своєму щоденному звіті.

Спецслужба нагадує, що Теплінський у 2014-2016 вже був серед керівників російських окупаційних військ в Україні. Тоді він брав участь у командуванні «корпусами» донбаських сепаратистів. Начальник російського Генштабу генерал Герасимов усунув Теплінського від командування в Україні у січні цього року. Проте, тепер його, очевидно, було вирішено повернути.

Теплінський, ймовірно, один із небагатьох старших російських офіцерів, які ще користуються повагою серед російських військових, на відміну від генералів Лапіна та Мурадова. Звільнення та призначення Теплінського свідчать між про напругу та постійну підкилимну боротьбу між кланами у російському Генштабі щодо керівництва військами в Україні.

Британська розвідка зазначає, що Теплінський навряд чи обмежуватиметься командуванням підрозділами десантників. Швидше за все, він братиме участь у керівництві сухопутних військ, роблячи ставку на десантників, як на елітні частини. Останнім часом, десантні війська грають ключову роль в російському наступі на Бахмут. Також, ймовірно, вони розпочали контратаки з використанням термобаричних ракетних систем (ТОС-1А) поблизу Кремінної.