Британія навчає українців воювати «по-західному»

Міністр оборони розповів, що Великобританія зараз вчить наших захисників використовувати менше боєприпасів, що відрізняється від радянського методу ведення війни, повідомляє служба новин Reuters.

«Україна використовує величезну кількість озброєння, щоб захистити себе, частково тому ми тренуємо їх боротися західним шляхом», – говорить Бен Воллес. Він зазначив, що російським або радянським методом ведення війни є масовані артилерійські обстріли, важкі боєприпаси. Вони ніколи не воювали таким чином у НАТО.

Міністр оборони також заявив, що Великобританія купувала та продавала боєприпаси, які за стандартами вважаються радянськими, і в той же час допомагала українцям конвертуватися, щоб активувати доступ до британської амуніції.

На запитання, чи слід постачати Україні бойові літаки, Бен Воллес відповів, що для цього потрібно мати велику команду та гарно навчених пілотів. Британія може допомогти швидшим способом, наприклад, надсилаючи зенітні ракети.

«Я думаю, що ми можемо допомогти Україні швидше, забезпечивши потрібні ефекти на полі бою, а не на конкретній платформі», – сказав він.