Болгарського генпрокурора намагалися підірвати після початку розслідування про антиросійські санкції

Генпрокурора Болгарії Івана Гешева, який ініціював розслідування щодо того, як країна реалізує санкції ЄС проти росіян, намагалися підірвати. Про це повідомляє болгарське видання БНТ.

Зазначається, що генпрокурор їхав на зустріч з молодшими прокурорами, коли перед його машиною пролунав вибух. За словами його заступника, на місці вибуху лишилася вирва глибиною 30-40 см і діаметром 3-4 метри. Вибуховий пристрій експерти оцінили у 3 кг тротилового еквіваленту.

У Болгарії переконані, що Гешева хотіли саме вбити, а не залякати. Наразі болгарські правоохоронці вже порушили справу про тероризм. Нагадаємо, що сьогодні генеральний прокурор Болгарії доручив Державному агентству національної безпеки провести розслідування щодо того, як країна реалізує санкції Євросоюзу запроваджені проти росіян.

Адже на початку цього року стало відомо, що за декілька болгарських міністрів блокують введення санкцій проти російської еліти. По факту, за останні вісім років Софія не видала жодного санкційного розпорядження щодо близьких до Кремля російських чиновників та бізнесменів.