Білий дім надасть Україні пакет зброї на 300 мільйонів доларів

Білий дім надасть Україні пакет зброї на 300 мільйонів доларів

Білий дім надасть Україні додаткові озброєння на 300 мільйонів доларів, оголосили офіційні особи у вівторок, оскільки додаткове фінансування все ще затримується в Конгресі лідерами республіканців.
Пакет буде доступний через президентський орган скорочення, або PDA, який витягує зброю з існуючих запасів США. Військова техніка, яка прямує в Україну, включає зенітні ракети, боєприпаси, артилерійські снаряди та протитанкові системи, повідомили чиновники.

Ця заява прозвучала в той момент, коли українська армія стикається з гострою нестачею зброї під час дворічної війни з Росією.
«Коли російські війська наступають і їх гармати стріляють, Україна не має достатньо боєприпасів, щоб вести вогонь у відповідь», — сказав радник з національної безпеки Джейк Салліван, оголошуючи новий пакет допомоги.
У той же час США «в основному вичерпали наше фінансування для допомоги Україні», сказав високопоставлений чиновник оборони.
Представники оборонного відомства заявили, що їм вдалося отримати фінансування за рахунок економії в довгострокових контрактах