Білорусь вперше з 2011 року запровадила контроль на кордоні з Росією

Білорусь запровадила тимчасовий прикордонний контроль на кордоні з росією для детальної перевірки документів у громадян РФ.

За спостереженнями очевидців, контрольно-пропускні пункти почали з’являтися біля міста Добруш, Гомельської області білорусі та вздовж траси М1. Також повідомляється про встановлення КПП біля села Ліозно, Вітебської області білорусі.

Відомо, що на виїзд до рф контроль не проводиться. Обмеження запроваджені лише на в’їзд. У Держприкордонкомітеті республіки білорусь повідомили, що такі заходи запроваджуються на всіх шляхах в’їзду з російської федерації. Наразі інформації щодо тривалості таких перевірок немає. Режим діятиме до особливого розпорядження.

Обмеження вже спричинили великі черги. Білоруські прикордонники виганяють всіх з машин та ретельно перевіряють документи кожного бажаючого перетнути кордон.

Варто зауважити, що дані обмеження були запроваджені після вчорашнього візиту до Мінська очільника прикордонної служби фсб рф генерала армії володимира кулішова.

Нагадаємо, що на початку березня 2023 року білорусь повідомила про успішне випробування нової зенітної ракети до ЗРК Бук-МБ2.