Бійці бригади “Азов” FPV-дронами майстерно знищують ворожі системи зв’язку (Відео)

Бійці бригади “Азов” Національної гвардії України знищують ворожі системи зв’язку. Використовують для цього FPV-дрони.

Також поряд з об’єктами зв’язку ліквідують і окупантів.

Відео своєї роботи азовці опублікували у мережі.

З кожним днем все більше техніки окупантів українські військові знищують саме FPV-дронами. Це вид безпілотників, керування якими здійснюється за допомогою функції FPV (First Person View – “вигляд від першої особи”). Передбачає передавання відео в реальному часі з камери, що встановлена в передній частині БПЛА.

Оператор керує безпілотником за допомогою джойстика і бачить місцевість навколо безпілотника в реальному часі за допомогою спеціальних окулярів віртуальної реальності.

Нагадаємо, нещодавно шість екіпажів FPV-дронів, спільними зусиллями організували атаку на бронетехніку російських загарбників. Свої бойові машини окупанти намагалися заховати серед забудови у населеному пункті. Про місце проведення операції не повідомляють. Під час спільної атаки уразили чотири одиниці ворожої бронетехніки.

Тоді ж, воїни підрозділу “Крила до пекла” 103-ї бригади тероборони на Купʼянському напрямку кількома FPV-дронами підпалили й знищили російський ЗРК “Тор”. Спочатку ЗРК підбили, але не припинили спроб підпалити російського “Тора”. Після ударів кількома дронами оператори досягли потрібного результату.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.