Українські літаючі міни Claymore знищили російську піхоту

Безпілотники: як радіоелектронна протидія робить Україну вразливою

Безпілотники стали важливою зброєю для обох сторін, але брак координації між військами поставив Україну в невигідне становище.

Український військовий нецензурно лаявся і зірвав з себе навушник. Його відеомонітор спочатку став розмитим, пейзаж з розбитими деревами та воронками від снарядів був ледь помітним, а потім повністю потьмарився. Росіяни заглушили сигнал його безпілотника, коли той летів за містом Кремінна на сході України.
«У деякі дні все йде гладко, в інші дні обладнання ламається, дрони крихкі й виникають перешкоди», — сказав солдат, який має позивний DJ і виступав зі свого підземного посту за кілька миль від лінії фронту.
Деякий час українці насолоджувалися медовим місяцем зі своїми самодетонуючими безпілотниками, які використовували як саморобні ракети. Зброя виглядала як ефективна альтернатива артилерійським снарядам для ударів по російських військах.
Тепер погані дні починають переважувати хороші: радіоелектронна протидія стала однією з найсильніших видів зброї російської армії після багатьох років відточування своїх можливостей.