Артилеристи чотирьох українських бригад розбили колону окупантів під Красногорівкою (Відео)

Артилеристи 31-ї та 110-ї механізованих бригад, 116-ї бригади ТрО та Окремої президентської бригади зупинили та розбили колону окупантів, які намагались прорвати оборону біля села Красногорівка, що поруч з Авдіївкою на Донеччині.

Військові опублікували відео, де видно знищення техніки та втечу екіпажів з десантами.

Росіяни попри великі втрати все ще не полишають намірів захопити одну з доріг до міста Авдіївка на Донеччині. Це 22 кілометри шляху через Ласточкине і Сєверне. Саме цією дорогою користуються захисники міста. Тому ворог намагається тримати шлях під вогневим контролем.

“Якщо дозволяє погода, росіяни запускають безпілотні апарати “Орлани” та слідкують за дорогою. Будь-який рух для них є сигналом для того, щоб відкривати вогонь”, – повідомив голова Авдіївської військової адміністрації Віталій Барабаш.

Нагадаємо, під час попередніх штурмів Красногорівки, окупанти втратили щонайменше 63 одиниці військової техніки. Про це пишуть аналітики Deepstate із посиланням на супутникові знімки. Практично вся техніка була знищена на під’їзді до Красногорівки. Також біля населеного пункту ліквідовано сотні окупантів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.