Аргентина відмовилася вступати до об’єднання БРІКС

Світ продовжує відвертатися від країни терориста. Президент Аргентини Хав’єр Мілей офіційно відмовився вступати до БРІКС, де однією з провідних країн є росія. Він письмово повідомив про це російського диктатора Володимира Путіна та лідера Китаю Сі Цзіньпіна. Повідомляє аргентинський телеканал TN.

Медіа зазначає, у листі Мілей зазначив, що наразі не вважає доцільною участь Аргентини в об’єднанні. Але передумови для цього були і раніше.

Президент Аргентини Хав’єр Мілей і міністр закордонних справ Діана Мондіно

“Неодноразово під час кампанії і Мілей, і міністр закордонних справ Діана Мондіно запевняли, що Аргентина відмовиться від приєднання до БРІКС”, – йдеться у повідомленні.

У матеріалі також зазначили, що листи були надіслані не лише до Китаю та росії, а й усім лідерам БРІКС. При цьому в кожному зверненні аргентинська влада наголосила на бажанні «інтенсифікувати двосторонні зв’язки», а також збільшити торговельні та інвестиційні потоки. Про це каналу повідомив представник МЗС Аргентини.

БРІКС – це група найбільших за площею та населенням країн, що розвиваються, термін, який часто використовується в економіці. До об’єднання входять Бразилія, росія, Індія, Китай та ПАР.

Лідери країн об’єднання БРІКС

Нагадаємо, “Військовий кур’єр” публікував аналітичний матеріал про те, як Аргентина розвертається від російської федерації у бік Заходу.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.