Американський броньовик MaxxPro врятував життя воїнів ЗСУ під Бахмутом (Відео)

Українські захисники, які воюють під Бахмутом, опублікували відео американського бронеавтомобіля MaxxPro після потрапляння у нього двох російських снарядів. На відео український воїн спочатку демонструє один бік MaxxPro після влучання у нього танкового снаряду. Видно, що кузов машини отримав пошкодження, але броня все ж таки витримала постріл з танку.

Потім, боєць показує інший бік машини – у нього влучила протитанкова ракета. При цьому, MaxxPro витримав і постріл з ПТУРа. У підсумку, український воїн, показавши результати російської атаки, повідомляє, що екіпаж машини залишився цілим і неушкодженим.

Нагадаємо, MaxxPro – це американський бронеавтомобіль підвищеної прохідності та підвищеного захисту класу MRAP (Mine Resistant Ambush Protected). Має V-подібну посилену капсулу з композитної броні, яка допомагає захищати екіпаж та десант від мін, пострілів з гранатометів та крупнокаліберної стрілецької зброї.

MaxxPro

Броня MaxxPro здатна витримувати вибух до 7 кілограмів у тротиловому еквівалентів. Але, тепер, як ми бачимо на відео воїнів ЗСУ, вона також витримує і пряме влучання танкового снаряду.