NEW ORLEANS, LOUISIANA - MAY 01: Two B-52 Bombers and two F-15 fighter jets fly over the University Medical Center on May 01, 2020 in New Orleans, Louisiana. The flyover was done as a salute to first responders and hospital workers in some of the hardest hit areas of the coronavirus (COVID-19). (Photo by Chris Graythen/Getty Images)

Американські бомбардувальники літали над країнами НАТО

Повітряні сили США в Європі та Африці повідомили у понеділок, що американські стратегічні бомбардувальники взяли участь у місії разом з 30 країнами НАТО до дня памяті, який відзначається в останній понеділок травня. Важкі наддалекі стратегічні бомбардувальники-ракетоносці B-52H Stratofortress, які розміщувалися на авіабазі Морон на півдні Іспанії, під час місії летіли з літаками більш ніж 20 союзників.

Серед союзників НАТО зросло занепокоєння щодо військової активності Росії, у тому числі переміщення військ до кордону України минулого місяця.  

Генерал та командувач ВПС Сполучених Штатів у Європі та ВПС Африки, командир повітряного командування Союзників Джеффрі Харріджан сказав: “Сьогоднішня місія – це чудова демонстрація переваги повітряних сил НАТО”.