Росіяни активізували пошук партизанів в тимчасово окупованому Криму

Російські військові та спецслужби активізували пошуки проукраїнських активістів на території тимчасово окупованого українського півострова. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

“Росіяни активізували контрдиверсійні заходи в тимчасово окупованому Криму з метою придушення дій місцевого підпілля. Ворог провів рейд в низці населених пунктів півострова й затримав мешканців через “екстремізм”. Зокрема окупанти шукали інформаторів Сил Оборони у Севастополі”, – йдеться у повідомленні.

Проте, як зазначають кореспонденти Центру, ці дії не приносять значного результату. Корінне населення півострова чекає на момент звільнення рідного краю, тому з кожним днем кількість підпільників зростає. Відтак політика закручування гайок призводить до зворотного результату.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, що на базі повітряно-космічних сил рф у Саках пролунав вибух. Після цього почалася пожежа на базі 43-го авіаційного полку ПКС російської армії. Ймовірно, внаслідок удару по авіабазі є жертви серед російських військових.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.