Академія відновить «20 днів перемоги Маріуполя» до скороченої версії шоу «Оскар», надісланої світовим телерадіомовникам після обурення в Україні пропуском

Академія кінематографічних мистецтв планує відредагувати трансляцію Оскар для включення переможця з України

Академія кінематографічних мистецтв і наук планує відредагувати 90-хвилинну версію трансляції церемонії Оскар, яку вона надала міжнародним ліцензіатам, як стало відомо Deadline, щоб відновити ключовий момент, випущений з оригінального пакету: найкраще У номінації «Документальний повнометражний фільм» переміг фільм на українську війну «20 днів у Маріуполі».

Як стало відомо Deadline, це рішення було прийнято після того, як Суспільне ТБ, мовник, який володіє правами на трансляцію шоу «Оскар» в Україні, висловив протест проти відсутності категорії в 90-хвилинній версії, заявивши, що «шокований і глибоко розчарований» рішенням. Це також призвело до зворушливої промови українського режисера Мстислава Чернова під час монтажної.

У цій промові Чернов оплакував жахливу втрату цивільного населення внаслідок вторгнення Росії та закликав кіноспільноту переконатися, що «історія була виправлена, і правда взяла верх.