Аеродром у Курську атакували бійці РДК з території Росії

Російський аеродром у Курську атакували із території рф. Бійці Російського добровольчого корпусу (РДК) за підтримки контррозвідки СБУ перетнули кордон і вдарили безпілотниками по військовому об’єкту.

“Ми знищили усі законні цілі. Вони несли горе та смерть мирним українським містам”, – підкреслив РДК у повідомленні у Телеграм. Під час операції уразили чотири літаки Су-30 та один МіГ-29, пошкодили радари зенітно-ракетного комплексу С-300 та два ЗРК “Панцир”.

Атаку на аеродром у Курську здійснили австралійськими дронами-камікадзе SYPAQ. Їх дуже складно виявити радіолокаційними системами, адже вони виготовлені з картону просоченого воском. Водночас, ці дрони легко транспортувати у розібраному вигляді.

Нагадаємо, кілька днів тому у місті Курськ пролунало до 13 вибухів. Місцеві повідомляли лише про пошкодження житлового будинку та корпусу інженерного факультету Курського аграрного університету. Пізніше у російських ЗМІ почали писати більше про місце вибуху у Курську. Поруч з ним знаходяться два військові об’єкти: 16-а окрема бригада радіоелектронної боротьби та 3754-а центральна авіаційно-технічна база військової частини №13830.

Згодом, стало відомо, що атаку безпілотників на аеродром у Курську організувала контррозвідка СБУ. Використали для цього дрони SYPAQ. Думку про те, що Україна використовувала ці австралійські безпілотники підтримують як західні, так і російські військові оглядачі.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.